На Хмельниччині даішникам заборонили штрафувати на дорозі
Рішенням Конституційного суду від 26 травня 2015 р. працівникам міліції , в тому числі і працівникам ДАІ заборонено виписувати штрафи на місці зупинки транспортного засобу.На Хмельниччині даішникам заборонили штрафувати на дорозі
Рішенням Конституційного суду від 26 травня 2015 р. працівникам міліції , в тому числі і працівникам ДАІ заборонено виписувати штрафи на місці зупинки транспортного засобу.

Відтепер працівник міліції має право лише скласти адміністративний протокол, який повинен передатись в управління, де і буде розглядатись питання накладення адміністративного стягнення.

Як повідомляє podillya.tv, cудді також наголосили на тому, що в КУпАП (Кодексу України про Адміністративні Правопорушення існує цілий механізм притягнення водіїв до адміністративної відповідальності, який передбачає проведення засідань, вивчення доказів, участь адвоката, слухання свідків. І все це неможливо зробити на місці зупинки транспортного засобу. Тому, протокол потрібно направити в Управління ДАІ, де і буде виноситись постанова про накладання штрафу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього