На Хмельниччині децентралізація виявилась «не по кишені» місцевій владі
Працівники культури добровільно-примусово змушені будуть відпочивати за свій рахунок.На Хмельниччині децентралізація виявилась «не по кишені» місцевій владі
Працівники культури добровільно-примусово змушені будуть відпочивати за свій рахунок. Про це їх 27 травня повідомила Валентина Іванівна Михайловська – провідний економіст центральної бухгалтерії.

Бюджетних коштів замало щоб покрити навіть захищені витрати – виплатити зарплатню та погасити комунальні платежі, інформує podillya.tv.

За словами Валентини Михайловської, дефіцит бюджету складає 24 млн. гривень. Ці самі цифри сьогодні фігурували і на позачерговій 85 сесії міської ради. Депутати готували звернення до Хмельницької облдержадміністрації з проханням виділити місту кошти для забезпечення захищених статей видатків місцевого бюджету. Однак, після виступу начальника управління фінансів Оксани Гут та головного лікаря міської лікарні, а за сумісництвом депутата міськради Дмитра Васильянова виявилося, що міська казна не в змозі забезпечити громадян медикаментами і продуктами харчування. А тому було вирішено клопотати вже про 35 млн. гривень і направити дане звернення навіть прем’єру Арсенію Яценюку.

Саме ці кошти намагатимуться компенсувати шляхом таких непопулярних заходів. Крім того, цього року не всі працівники отримають надбавки, які раніше надходили «згори». Відтепер надбавки та премії будуть призначати керівники установ на місцях.

Децентралізація, як виявилося, «не по кишені» місцевій владі. Тому цього року доведеться економити.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього