На Хмельниччині держслужбовця засудили за шахрайство
Полонським районним судом винесено обвинувальний вирок у корупційному кримінальному провадженні щодо державного службовця відділу Держгеокадастру в районі.На Хмельниччині держслужбовця засудили за шахрайство
Полонським районним судом винесено обвинувальний вирок у корупційному кримінальному провадженні щодо державного службовця відділу Держгеокадастру в районі.
Державним обвинуваченням, яке здійснювали працівники Шепетівської місцевої прокуратури, доведено, що головний спеціаліст підрозділу Держгеокадастру шляхом обману одержала від літньої мешканки району 1000 гривень. Ці кошти вона начебто мала передати своїм обласним колегам за вирішення питання про безоплатне оформлення права власності пенсіонерки на 2 га земельної ділянки сільськогосподарського призначення.
У разі відмови в передачі грошей натякнула майбутній власниці землі, що її документи буде знищено. Насправді ж отримані кошти засуджена планувала використати на власні потреби.
За інформацією керівника місцевої прокуратури Івана Комара, посадову особу відділу Держгеокадастру визнано винуватою у вчиненні шахрайства та замаху на підбурювання до закінченого замаху на надання неправомірної вигоди (ч.1 ст.190, ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст.15, ч. 1 ст. 369 КК України). Згідно з вироком суду, їй у межах санкцій вказаних статей призначено покарання у виді 9520 грн. штрафу, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього