На Хмельниччині дикі звірі нападають на домашніх тварин
Напередодні в кількох селах Шепетівщині були зафіксовані випадки нападу диких звірів на псів.На Хмельниччині дикі звірі нападають на домашніх тварин
Напередодні в кількох селах Шепетівщині були зафіксовані випадки нападу диких звірів на псів. Про це повідомляє Славута NEWS.

«Собаки здебільшого були безжально розірвані прямо в подвір\’ях господарств, які охороняли. Місцеві ветеринари стверджують, що напади здійснюють дикі лисиці, які в той же час з великою ймовірністю можуть бути носіями сказу. Тому в районі проводяться усі необхідні заходи для запобігання поширенню небезпечної хвороби», – повідомили очевидці події.

«Проблема існує давно і серйозна. Кількість лиса в мисливських угіддях Славутського району перевищує норму у рази. Це основний розповсюджувач сказу», – про це повідомив Віталій Гавура з ДП «Славутське лісове господарство».

Мисливствознавець Славутського району Микола Караван розповів, що цього року в регіоні було зафіксовано два-три випадки підходу лісових тварин до населених пунктів.
«В сезон полювання намагаємось відстрілюти тварин, а тому популяція стає меншою. Ще п\’ять років тому популяція лисиці була значно більша, бо ціна шкурки лиса була дуже низько, а зараз за неї дають від 150 до 250 гривень. Робота в цьому питанні ведеться постійно, тому панікувати не потрібно», – повідомив М. Караван

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього