Унаслідок незаконних дій із державного бюджету товариству з обмеженою відповідальністю перераховано кошти, з них 128 тисяч гривень директор привласнив
На Хмельниччині директор підприємства привласнив 128 тисяч гривень, виділені на ремонт школиНа Хмельниччині директор підприємства привласнив 128 тисяч гривень, виділені на ремонт школи
Прокуратурою Старосинявського району погоджено повідомлення про підозру директору одного з ТОВ у вчиненні службового підроблення та привласнення коштів шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191, ч.1 ст.366 КК України), а також колишньому начальнику відділу освіти райдержадміністрації – у службовій недбалості (ч.1 ст.367 КК України).
Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно з укладеним між ТОВ і відділом освіти договором, це товариство зобов’язане було за державні кошти завершити будівництво однієї з сільських шкіл та поставити відповідне обладнання. Натомість, директор товариства склав завідомо неправдивий акт про передачу устаткування навчальному закладу, в якому умисно завищив його вартість, а колишній начальник відділу освіти підписав цей «липовий» акт. Насправді ж школа так і не отримала обладнання.
Унаслідок таких незаконних дій із державного бюджету товариству з обмеженою відповідальністю перераховано кошти, з них 128 тисяч гривень директор привласнив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього