На Хмельниччині директор школи віддав бюджетні кошти на зарплату своєму синові
Шепетівською міжрайонною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора однієї з загальноосвітніх шкілНа Хмельниччині директор школи віддав бюджетні кошти на зарплату своєму синові
Шепетівською міжрайонною прокуратурою направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора однієї з загальноосвітніх шкіл за ч.2 ст.191 (розтрата чужого майна шляхом зловживання службовим становищем) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) КК України, повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області.
Досудовим розлідуванням, яке здійснював місцевий відділ міліції, встановлено, що директор навчального закладу вносив неправдиві відомості до табелю обліку використання робочого часу в інтересах свого сина, який числився працівником з обслуговування службових приміщень цієї школи.
Достовірно знаючи про періодичну відсутність сина на роботі, оскільки той перебував за кордоном, керівник ЗОШ нараховував йому за невідпрацьовані дні зарплату. Таким чином з бюджету розтрачено майже 6 000 гривень.
Як повідомив міжрайпрокурор Володимир Гончарук, вказані кошти обвинувачений повністю відшкодував під час слідства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього