На Хмельниччині директора будинку-інтернату притягнуто до відповідальності за корупцію
Деражнянським районним судом розглянуто складений прокуратурою району протокол про вчинення директором будинку – інтернату для громадян похилого віку та інвалідів адміністративного корупційного правопорушенняНа Хмельниччині директора будинку-інтернату притягнуто до відповідальності за корупцію
Деражнянським районним судом розглянуто складений прокуратурою району протокол про вчинення директором будинку – інтернату для громадян похилого віку та інвалідів адміністративного корупційного правопорушення, передбаченого ст. 172-7 КУпАП – «порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів», повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
У суді доведено, що керівник будинку – інтернату неодноразово видавала накази про надання премій та матеріальної допомоги своєму чоловікові, який працює у цьому закладі, на загальну суму понад 4 тисячі гривень.
Однак, усупереч законодавству, вона не повідомила свого безпосереднього керівника – Хмельницьку обласну раду, про конфлікт інтересів, який виник при прийнятті нею зазначених наказів.
За вчинення корупційного правопорушення на директора будинку – інтернату для громадян похилого віку та інвалідів судом накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього