На Хмельниччині дитячий туберкульоз зріз удвічі
Дитячий туберкульоз зріс удвічі, а кількість надзвичайних ситуації зменшилися. Колегія Хмельницької обласної державної адміністрації.

На Хмельниччині дитячий туберкульоз зріз удвічі
Дитячий туберкульоз зріс удвічі, а кількість надзвичайних ситуації зменшилися. Колегія Хмельницької обласної державної адміністрації.

Дитячий туберкульоз зріс удвічі, а кількість надзвичайних ситуації зменшилися. В обласному центрі пройшла колегія Хмельницької обласної державної адміністрації. Цивільний захист й охорона здоров’я – ключові питання, які обговорили посадовці краю.

Майже рік, як система цивільного захисту по всій країні працює у режимі підвищеної готовності.

Це більш як шість сотень працівників різних служб. А от захисні споруди далеко не найвищого рівня . Приймати подолян у разі лиха готові трохи більше як вісімдесят відсотків. Але гарантують про небезпеку попередять кожного.

Попри підвищений рівень безпеки, котрий викликала війна на сході у кожному куточку України, за останні п’ять років відслідковують тенденцію до зменшення надзвичайних ситуацій.

Утім і зараз рятувальникам є над чим працювати. Боєприпаси сімдесятирічної давнини і досі віднаходять на території краю. Тільки за цей рік сапери знешкодили понад тисячу вибухонебезпечних предметів. А необережне поводження із вогнем стало причиною тисячі тридцяти двох пожеж. Відзвітували про свою роботу й медики. Кажуть грошей на ліки – катма, індексація заробітних плат – часткова, а дитячий туберкульоз зріс у два рази.

Як повідомляє \”Екслюзив\”, не тільки держава не здатна закупити ліків, а часто і її громадяни. У частині райцентрів відсутні соціальні аптеки, де медпрепарати продаватимуть за зниженими цінами, зокрема і в Чемерівцях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього