На Хмельниччині дільничні іспектори допомагають сім'ям учасників АТО
Однією з таких сімей є багатодітна родина Сидоруків із села Гнатки Старокостянтинівського району, якою опікується дільничний інспектор Володимир Ліщук, – повідомляється у УМВС України.На Хмельниччині дільничні іспектори допомагають сім'ям учасників АТО
Однією з таких сімей є багатодітна родина Сидоруків із села Гнатки Старокостянтинівського району, якою опікується дільничний інспектор Володимир Ліщук, – повідомляється у УМВС України.

До території обслуговування Володимира входить 9 сіл, де проживають і учасники АТО, які вже демобілізувалися, і сім’ї тих, хто зараз перебуває у далекому і небезпечному відрядженні. Усім їм дільничний приділяє особливу увагу, допомагає і словом, і ділом: комусь потрібно води принести або дров нарубати, а хтось просить слушної поради.

Одна з таких родин — сім’я Сидоруків. Чоловік пані Любові Ярослав уже більше півроку воює на сході нашої держави, захищаючи її цілісність та недоторканість. Ще влітку він пішов у воєнкомат і записався добровольцем, але після вишколу чоловіка демобілізували, бо є багатодітним батьком. Але у такий складний для країни час професійний військовий не зміг сидіти вдома, і восени знову пішов добровольцем та вже більше півроку служить у полку спеціального призначення, виконуючи надзвичайно складні завдання у зоні проведення антитерористичної операції.

Найбільше татка чекає, мабуть, його улюблена донечка Вероніка. 5-річна дівчинка росте справжньою артисткою і щодня малює своєму захиснику малюнки та співає по телефону пісень. Найбільше вона любить гурт ТІК і впевнено та голосно співає: «Так, я люблю Україну, я тут народилась і тут хочу жити!»
Саме за це і воює її татко…

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього