На Хмельниччині до бюджету надійшло майже 9 мільйонів гривень рентних платежів
З початку року від бізнес-спільноти нашого краю до бюджетів усіх рівнів за рахунок сплати авансових сум надійшло 8,7 мільйона гривень рентних платежів та екологічного податку.На Хмельниччині до бюджету надійшло майже 9 мільйонів гривень рентних платежів
З початку року від бізнес-спільноти нашого краю до бюджетів усіх рівнів за рахунок сплати авансових сум надійшло 8,7 мільйона гривень рентних платежів та екологічного податку.

Найбільшу питому вагу в цих надходженнях склали поступлення від збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ – 6,56 мільйона гривень, що на 2,5 мільйона гривень більше ніж у січні 2015 року.

Рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів поступило 0,94 мільйона гривень, темпи росту до відповідного періоду минулого року становлять 131,2 відсотки. Найбільші суми податку були сплачені лісовими господарствами Віньковецького, Ізяславського та Шепетівського районів.

Рентної плати за користування надрами протягом січня до зведеного бюджету надійшло 0,63 мільйона гривень. Найбільші суми податку були сплачені Кам’янець – Подільським підприємством ТОВ «Укрпром – Буд» та КП Полонський завод «Маяк».

Нагадуємо, рентні платежі, частина яких залишається в розпорядженні територіальних громад, мають велике значення для фінансування потреб бюджетної сфери, соціальних програм, а також спрямовуються на відновлення природних ресурсів. Тож у фіскальному відомстві Хмельниччини наголошують, кошти за користування природними ресурсами, які надходять до скарбниці є дбайливим вкладом бізнесу, як в економічний розвиток країни в цілому, так і регіону зокрема.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього