На Хмельниччині до бюджету сплачено понад 130 мільйонів гривень військового збору
Протягом січня-вересня 2015 року до Державного бюджету України з доходів подолян надійшло 130,7 мільйона гривень військового збору, що на 13,6 млн. більше від запланованогоНа Хмельниччині до бюджету сплачено понад 130 мільйонів гривень військового збору
Протягом січня-вересня 2015 року до Державного бюджету України з доходів подолян надійшло 130,7 мільйона гривень військового збору, що на 13,6 млн. більше від запланованого, повідомляють на сайті фіскальної служби.
Зокрема, у вересні до казни сплачено 16,3 мільйона гривень. Загалом початку введення цього патріотичного платежі платники податків нашої області спрямували на зміцнення обороноздатності України 183,3 мільйона гривень.
Нагадаємо, що військовий збір запроваджено із 3 серпня 2014 року. Його ставка складає 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.
Платниками збору є фізичні особи-резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи-нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.
Для резидента об’єктом оподаткування збором є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання); іноземні доходи, отримані з джерел за межами України.
Об\’єктом оподаткування нерезидента є загальний місячний (річний) оподатковуваний дохід з джерела його походження в Україні; доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування (виплати, надання).

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту