На Хмельниччині до бюджету сплачено за землю 214 мільйонів гривень
За 10 місяців поточного року до місцевих бюджетів краю надійшло 214,8 мільйона гривень плати за землю з юридичних осібНа Хмельниччині до бюджету сплачено за землю 214 мільйонів гривень
За 10 місяців поточного року до місцевих бюджетів краю надійшло 214,8 мільйона гривень плати за землю з юридичних осіб, що становить 115,9 відсотка індикативного показника січня – жовтня 2015 року, повідомляють на сайті фіскальної служби. Найбільшу питому вагу в надходженнях цього податку складає орендна плата з юридичних осіб – 164,6 мільйона гривень.
Територіальними органами ДФС в області проводиться постійний моніторинг укладених договорів оренди земель державної та комунальної власності, за результатами якого встановлено факти наявності договорів оренди землі, де мінімальний розмір орендної плати не відповідає мінімальному розміру, визначеному статтею 288 Податкового кодексу України.
Зокрема, із заниженням ставок орендної плати (з врахуванням змін, внесених Законом України від 28.12.14 №71-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи») рахуються договори оренди землі, що укладені з суб’єктами господарювання – юридичними особами у: Віньковецькому, Волочиському, Деражнянському, Кам’янець-Подільському, Летичівському, Новоушицькому, Полонському, Славутському, Хмельницькому, Чемеровецькому, Шепетівському районах та місті Нетішині.
По зазначених фактах територіальними органами ГУ ДФС в області вносяться пропозиції орендодавцям щодо перегляду розміру орендної плати та приведення у відповідність до чинного законодавства, надається інформація органам прокуратури на місцях, проводиться роз’яснювальна робота з платниками орендної плати.
Так, в результаті проведеної роботи з платниками орендної плати – юридичними особами внесено зміни до 63-х договорів оренди, якими відповідно збільшено розміри орендної плати.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього