На Хмельниччині до бюджету зайшов "зайвий" мільйон
Перевагами застосування податкового компромісу скористалися 72 платники податків Хмельницької області.На Хмельниччині до бюджету зайшов "зайвий" мільйон
Перевагами застосування податкового компромісу скористалися 72 платники податків Хмельницької області.

Загалом, за результатами досягнення даного податкового експерименту до державного бюджету надійде 1 мільйон 218 тисяч гривень, у тому числі ПДВ 686 тисяч гривень та 532 тисяч гривень податку на прибуток. На сьогодні скарбниця з даної суми вже отримала 1 мільйон гривень додаткових надходжень. Разом з тим сума погашених неузгоджених податкових зобов‘язань склала понад 20 мільйонів гривень.

Нагадуємо, що 17 квітня 2015 року завершено подачу заяв на застосування податкового компромісу у відповідності до положень Закону України №63-VIII від 25.12.2014 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей уточнення податкових обов’язків з податку на прибуток підприємств та податку на додану вартість у разі податкового компромісу».

За твердженням фахівців фіскальної служби, учасники податкового компромісу мали можливість за будь-які податкові періоди до 01 квітня 2014 року із врахуванням строків давності погасити зобов’язання з податку на прибуток та ПДВ, сплативши тільки 5 відсотків суми основного платежу і при цьому звільнитися від фінансової, адміністративної та кримінальної відповідальності. Сприяли реалізації законодавчої ініціативі інформаційні сервіси ДФС, діяльність центрів обслуговування платників податків та безпосередній діалог з податківцями в ході різного роду семінарів та «круглих столів».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього