На Хмельниччині допомогли родині, котра залишилась без даху над головою
Завершення літа для родини Баранів запам’ятається на все життя. Адже вся родина залишилась без даху над головою. Полум’ям було знищено абсолютно все майно, яке було як в будинку так і в хліві.На Хмельниччині допомогли родині, котра залишилась без даху над головою
Завершення літа для родини Баранів запам’ятається на все життя. Адже вся родина залишилась без даху над головою. Полум’ям було знищено абсолютно все майно, яке було як в будинку так і в хліві.
Причиною того, що просто неба залишились шестеро громадян (двоє з яких малолітні діти, а ще двоє інваліди) став ймовірний підпал, констатують рятувальники. На щастя не постраждали мешканці, та звідкіля чекати на допомогу просто не знали.
Не залишились осторонь сусідської біди односельчани з Радошівки Ізяславського району.
«Кожен допомагав чим міг: хто грошима – жодна копійчина зайвою не була, хто приніс одяг та взуття для дітей. Коштів придбати нове помешкання у нас не було, тож намагались зібрати необхідну суму на ремонт згорища. Порадили нам звернутися за допомогою до нашого народного депутата, співголови політичної партії «За конкретні справи» – Андрія Шиньковича. Пішли у приймальню, залишили всі координати, та надії майже не було», – розповідає господар згорілого обійстя Петро Баран.
Команда організації, а сьогодні вже політичної партії «За конкретні справи» завжди приділяла найбільше уваги соціальній сфері, тож на звернення відреагували оперативно.
На Хмельниччині допомогли родині, котра залишилась без даху над головою
«Наша команда політичної партії «За конкретні справи» почала роботу більше трьох років тому. Наш лідер – Олександр Герега ніколи не залишався осторонь людської біди, тож саме цей принцип і став основним в діяльності нашої спочатку громадської організації, а тепер вже політичної партії. Співчуття, порозуміння та взаємовиручка – це те, чого зараз вкрай не вистачає нашому суспільстві. На місці цієї родини міг опинитися кожен. Тож залишитися осторонь ми просто не могли», – розповів співголова політичної партії «За конкретні справи», народний депутат України – Андрій Шинькович.
Вже за декілька днів у постраждалих всі необхідні заміри проводили професіонали, а ще за тиждень на подвір’ї з’явились усі необхідні матеріали, для відновлення покрівлі, вхідні двері, водовідводи та інші необхідні для ремонту матеріали.
«Ми просто не могли повірити, що так швидко надійде допомога, ми взагалі не вірили в неї. Та тепер просто переконані, що команда політичної партії «За конкретні справи», народні депутати Олександр Герега та Андрій Шинькович – це не просто політичні діячі, це люди, які ніколи не викидають слів на вітер. Ми відчули це на собі, тож певні, що за такими людьми – смайбутнє нащої держави».
Сьогодні родина Баранів, ще повністю не відновила втрачене майно, та вже не залишилась на порозі зими без даху над головою. Долучившись до громади команда політичної партії «За конкретні справи» в черговий раз довела, що прийшла на терени Ізяславщини, як і Хмельниччини в цілому – не задля пусто слів’я, а заради конкретних справ, спрямованих а покращення рівня життя кожного.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього