На Хмельниччині дітей міліціонерів-«атошників» відправили на відпочинок у Карпати
Три тижні 30 дітей віком від 7 до 16 років перебуватимуть у відомчому дитячому таборі Міністерства внутрішніх справ України, розташованому у мальовничих Карпатах.На Хмельниччині дітей міліціонерів-«атошників» відправили на відпочинок у Карпати
Три тижні 30 дітей віком від 7 до 16 років перебуватимуть у відомчому дитячому таборі Міністерства внутрішніх справ України, розташованому у мальовничих Карпатах.

Окрім активного відпочинку, для них передбачені лікувальні процедури та психологічна реабілітація. Це вже друга зміна дітей правоохоронців, які вирушили цього літа до Карпат. В першу чергу на відпочинок направляють дітей, чиї батьки на даний момент несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції.

Начальник УМВС України в Хмельницькій області Микола Семенишин вважає, що головне завдання тих правоохоронців, які залишилися на мирній території, — дбати про родини своїх колег, які захищають державний суверенітет на сході країни, щоб вони зі спокійною душею могли виконувати свій службовий обов‘язок.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього