На Хмельниччині діти-сироти залишилися без їжі та грошей
Місцеві ради області досі не прийняли рішення про фінансування закладів профтехосвіти.На Хмельниччині діти-сироти залишилися без їжі та грошей
Діти-сироти профтехучилищ Хмельницької області від сьогодні залишаються без харчування і стипендії. Про це УНН повідомила заступник директора департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації Антоніна Харчук.
\”З 1 січня 2016 року фінансування закладів профтехосвіти України здійснюється з місцевих бюджетів. Більшість місцевих органів влади Хмельницької області та досі не передбачили кошти для фінансування ПТУ. Отже, відтепер майже 11 тисяч учнів та 2 тисячі працівників профтехосвіти області залишаються без зарплат, стипендій та гарантованих Конституцією прав на освіту \”, – розповіла Харчук.
Вона також додала, що 456 дітей-сиріт, які навчаються в ПТУ області, залишаться без гарантованого державою безоплатного харчування.
У Хмельницькій області працює 32 навчальних заклади профтехосвіти, 4 з них підпорядковані пенітенціарній службі, 28 – це ПТУ державної форми власності. У той же час, тільки на фінансування 16 ПТУ передбачено 75% коштів в обласному бюджеті. Решта місцевих рад області ще не прийняли рішення про фінансування закладів профтехосвіти.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього