На Хмельниччині дві жінки вкрали у пенсіонера 11 тис. грнНа Хмельниччині дві жінки, які представилися представницями відомої зарубіжної фірми з продажу медичних товарів, винесли з квартири 69-річного пенсіонера 11 тисяч гривень.
На Хмельниччині дві жінки, які представилися представницями відомої зарубіжної фірми з продажу медичних товарів, винесли з квартири 69-річного пенсіонера 11 тисяч гривень.

\”Жінки розпитувати пенсіонера про стан його здоров\’я, обговорювали між собою різні способи лікування гіпертонії. Коли пенсіонер пожалівся, що у нього періодично підвищується тиск та болять ноги, жінки одразу ж запропонували йому купити у них тонометр та масажер. Невідомі настільки розхвалили чудодійні властивості цих апаратів, що чоловік погодився їх купити. Він пішов до іншої кімнати та взяв гроші. Отримавши оплату за товар, одна з жінок продовжила розповідати про різні препарати, інша зловмисниця непомітно пішла до кімнати та забрала зі схованки пенсіонера всі його заощадження – 11 тис. грн\”, – йдеться у повідомленні.

Наразі розпочато кримінальне провадження за ст.185 Кримінального кодексу України \”Крадіжка\”.

Про це повідомили в СЗГ УМВС України в Хмельницькій області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього