На Хмельниччині двох “ухилянтів” від мобілізації засудили до ув'язнення з випробувальним терміном
МВС: на Хмельниччині проти 11 “ухилянтів” від мобілізації завели справи. Двох засудили до ув\’язнення з випробувальним терміном.На Хмельниччині двох “ухилянтів” від мобілізації засудили до ув'язнення з випробувальним терміном
Правоохоронні органи уже відкрили понад 1,3 тисячі кримінальних проваджень за ухилення від проходження військової служби. Про це повідомив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак, – передає “Укрінформ”.

“Відкрито на сьогоднішній день 1336 кримінальних проваджень проти 7472 військовозобов\’язаних за злочини, пов\’язані з ухиленням від проходження військової служби”, – сказав Іван Руснак.

Тим часом, на Хмельниччині за повідомленнями військових прокурорів було відкрито лише 11 кримінальних проваджень — усі відповідно до статті 336 Кримінального кодексу України (ухилення від призову за мобілізацією). Щодо восьми підозрюваних справи закрили через відсутність складу кримінального правопорушення.

А от троє військовозобов\’язаних таки постали перед судом. Так, мешканцю Ямполя Білогірського району присудили ув\’язнення терміном на два з половиною роки з випробувальним терміном у два роки. Військовозобов\’язаного із села Ластівці Кам\’янець-Подільського району покарали трьома роками позбавлення років з випробувальним терміном у два роки. Щодо третього підозрюваного у порушенні статті 336 Кримінального кодексу України триває судовий розгляд провадження.

Разом з тим, як розповіли в обласному управлінні МВС України у Хмельницькій області, на Хмельниччині відкривалися кримінальні провадження лише за ухилення від мобілізації, фактів уникнення призову на строкову військову службу та військового обліку або спеціальних зборів не зафіксовано.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього