На Хмельниччині діятиме 9 базових відділів та 19 відділень поліції
7 листопада 2015 року набув чинності Закон України «Про Національну поліцію», з метою виконання якого Міністерством внутрішніх справ та новопризначеним керівництвом Національної поліції України вжито низку необхідних заходів.

На Хмельниччині діятиме 9 базових відділів та 19 відділень поліції
7 листопада 2015 року набув чинності Закон України «Про Національну поліцію», з метою виконання якого Міністерством внутрішніх справ та новопризначеним керівництвом Національної поліції України вжито низку необхідних заходів.

Зокрема, забезпечено утворення та реєстрацію як юридичних осіб публічного права Головних управлінь Національної поліції в регіонах та затверджено їх штатний розпис.

Таким чином, з 7 листопада на Хмельниччині припинила своє існування така юридична особа, як Управління МВС України в Хмельницькій області, і розпочало функціонувати Головне управління Національної поліції в Хмельницькій області.

До Головного управління Національної поліції в області входять такі основні підрозділи:
·Слідче управління;
·Кримінальна поліція;
·Управління превентивної діяльності, до якого входять патрульна служба, дільничні інспектори, відділи охорони громадського порядку, молодіжної превенції та забезпечення діяльності державної автомобільної інспекції;
·Підрозділи адміністративного, матеріального та інформаційного забезпечення.

Деякі підрозділи, які раніше були в структурі УМВС, тепер отримали статус міжрегіональних і підпорядковуються суто по вертикалі голові Національної поліції. Це Департамент захисту економіки, Бюро протидії наркозлочинності, кіберполіція.

Змінилася структура територіальних підрозділів. Відтепер в області діє 9 базових відділів поліції (Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Шепетівський, Славутський, Дунаєвецький, Летичівський, Городоцький, Теофіпольський та Старокостянтинівський) та 19 відділень поліції.

Вже призначені на посади працівники чергових частин поліції і слідчі, які виконують свої обов\’язки у повному обсязі. Починаючи з 7 листопада органами поліції області від громадян прийнято 2017 заяв та повідомлень, відкрито 324 кримінальних провадження. Це свідчить про те, що система запрацювала, жодного правового «вакууму» чи збоїв у роботі немає.

У громадян немає підстав для хвилювання, оскільки реформування системи здійснюється поступово і не впливає на стан оперативної обстановки в області та забезпечення правопорядку.

Усі працівники поліції призначаються на посади у відповідності до тимчасових штатів. На постійні посади вони будуть призначені лише у разі успішного проходження атестації, відповідних тестувань та співбесід, покликаних визначити рівень професійної придатності та благонадійності. Атестації будуть проводитися спеціальними поліцейськими комісіями, до складу яких увійдуть, відповідно до Закону, 5 осіб:
1) один представник, визначений Міністром внутрішніх справ України, не з числа поліцейських;
2) один представник, визначений керівником поліції;
3) один представник, визначений керівником відповідного територіального органу поліції;
4) два представники громадськості, обрані відповідною обласною радою.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього