На Хмельниччині діятиме найдешевший тариф на 3G-зв'язок
Оператор мобільного зв\’язку «МТС-Україна» оприлюднив тарифи на 3G-зв\’язок, повідомляє «Дзеркало тижня» з посиланням на прес-службу компанії.На Хмельниччині діятиме найдешевший тариф на 3G-зв'язок
Оператор мобільного зв\’язку «МТС-Україна» оприлюднив тарифи на 3G-зв\’язок, повідомляє «Дзеркало тижня» з посиланням на прес-службу компанії.

«Абоненти доступних інтернет-тарифів «МТС Україна» вже зараз отримають двадцятикратне прискорення мобільного інтернету у своїх смартфонах. Мобільний інтернет 3G-швидкості буде коштувати від 1,7 гривень в день», – йдеться в повідомленні оператора.

«Зараз послуга «3G Безліміт» надається на базі національного роумінгу у мережі ТриМоб на швидкості до 7,2 Мбіт/с, а по мірі запуску власної 3G-мережі «МТС Україна» швидкості будуть ще вищими – до 42 Мбіт/сек\”, – додали в компанії.

3G буде доступний з 13 березня у чотирьох тарифах: «Смартфон 0,25» (50 грн.), «Смартфон 0,50» (90 грн.), «Смартфон» (90 грн.) і «Планшет» (70 грн.).

Причому найдешевший 3G-тариф (по 50 грн. в місяць), буде доступний тільки в п\’яти західних областях – Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього