На Хмельниччині екологи змінюють пріоритети у підготовці молодих фахівців
Першочерговим завданням є вироблення екологічно спрямованої життєвої позиції, яка в майбутньому впливатиме на ефективність роботи. Така позиція починає формуватись у процесі виробничої практики майбутніх фахівців-екологів.На Хмельниччині екологи змінюють пріоритети у підготовці молодих фахівців
У зв’язку із поглибленням екологічних проблем наша країна дуже зацікавлена у підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі екології, яку сьогодні здійснюють різні навчальні заклади. Однак бути висококваліфікованим фахівцем у своїй галузі недостатньо, особливо для еколога. Саме для нього першочерговим завданням є вироблення екологічно спрямованої життєвої позиції, яка в майбутньому впливатиме на ефективність його роботи. Така позиція починає формуватись у процесі виробничої практики майбутніх фахівців-екологів.
Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області налагодила тісну співпрацю з викладачами та студентськими колективами вищих навчальних закладів міста Хмельницького, які готують найкращих спеціалістів – екологів Хмельниччини.
Так у відповідності до Угоди між Держекоінспекцією у Хмельницькій області та Хмельницьким національним університетом, в лютому місяці цього року майбутні екологи Поділля проходитимуть виробничу практику у відділі інструментально-лабораторного контролю інспекції.
Варто відмітити, що випускниками даного навчального закладу є і працівники Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області, які вже не перший рік стоять на варті збереження довкілля рідного краю!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому продовжать прикрашати стіни будинків муралами

У Хмельницькому продовжать реалізацію програми «Мальоване місто». Хоча