На Хмельниччині голова районної організації ВО «Батьківщина» вимагає зняти з виборчих перегонів Аграрну партію
Свою позицію голова Білогірського районного осередку ВО«Батьківщина» пояснив тим, що місцева організація Аграрної партії України не зареєстрована у державного реєстратора.На Хмельниччині голова районної організації ВО «Батьківщина» вимагає зняти з виборчих перегонів Аграрну партію
Свою позицію голова Білогірського районного осередку ВО«Батьківщина» пояснив тим, що місцева організація Аграрної партії України не зареєстрована у державного реєстратора, повідомляють на сайті Громадянської мережі ОПОРА.

Днями на «Інтерактивній мапі зареєстрованих повідомлень про правопорушення» МВС з’явилося повідомлення про те, що головаБілогірського районного осередку політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» звернувся з вимогою«зняти з виборчого процесу районну організацію Аграрної партії України та не реєструвати кандидатів в депутати до районної ради, так як дана партія не зареєстрована в державному реєстрі юридичних осіб».

7 жовтня у телефонній розмові кореспондентка «Точки ОПОРИ» попросила Михайла Ямчука пояснити свою позицію.

– Я написав скаргу в районну ТВК і начальнику районного відділу міліції, де чітко вказав, що партійна організація не зареєстрована у державного реєстратора. Начальник міліції дав мені відповідь, що вона зареєстрована в управлінні юстиції. Що стосується державного реєстратора – чи це є обов’язково, чи ні – відповіді на це я так і не отримав, – пояснив Михайло Ямчук.

Як розповіла кореспондентці «Точки ОПОРИ» працівниця штабу Білогірської районної організації Аграрної партії України Аліна Павлішена, у відповідь на скаргу Михайла Ямчука вони надали правоохоронним органам усі необхідні документи про реєстрацію, які засвідчують право осередку делегувати своїх кандидатів на вибори у районну раду.

– Крім того, у ТВК при реєстрації наших кандидатів жодних зауважень до документації не було, – зауважила Аліна Павлішена.

Станом на 7 жовтня висуванці місцевого осередку Аграрної партії України є зареєстрованими кандидатами у депутати до Білогірської районної ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього