На Хмельниччині голова села і директор підприємства хотіли нажитися на будівництві водогону
Державним обвинувачем у суді доведено, що вказані особи підробили акти виконаних робіт із будівництва водогону, в які незаконно включили понад 25 тис. гривень витрат на придбання матеріалівНа Хмельниччині голова села і директор підприємства хотіли нажитися на будівництві водогону
Набрав законної сили вирок Старокостянтинівського районного суду щодо одного з сільських голів та керівника ремонтного підприємства за службове підроблення і закінчений замах на заволодіння чужим майном за попередньою змовою групою осіб. Про це повідомив Старокостянтинівський міжрайонний прокурор Олексій Олійник.
Державним обвинувачем у суді доведено, що вказані особи підробили акти виконаних робіт із будівництва водогону, в які незаконно включили понад 25 тис. гривень витрат на придбання матеріалів. При цьому, вони достовірно знали, що обладнання закупили жителі села за власні гроші.
У такий злочинний спосіб голова села та директор підприємства мали на меті заволодіти цією сумою бюджетних коштів із виділених державою на будівництво водогону.
Зідно з вироком їх засуджено до 3 років обмеження волі, із встановленням іспитового строку – один рік.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього