На Хмельниччині горе-крадії відібрали планшет та здали в лобмард, а на наступний день викупили і повернули власнику
Грабіжники відібрали у хлопця планшет та здали його в ломбард, але коли дізналися, що потрапили в поле зору правоохоронців, викупили його і повернули власнику.
На Хмельниччині горе-крадії відібрали планшет та здали в лобмард, а на наступний день викупили і повернули власнику
Грабіжники відібрали у хлопця планшет та здали його в ломбард, але коли дізналися, що потрапили в поле зору правоохоронців, викупили його і повернули власнику. Про це повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.

Потерпілий разом з товаришем пізнього вечора поверталися додому. Громадський транспорт уже не працював, тож хлопці викликали таксі. Поки чекали, до них підійшов один із підозрюваних і зав’язав невимушену розмову. Чоловік побачив у руках хлопця планшет і непомітно написав про це своєму спільнику в смс-повідомленні, і той уже через декілька хвилин був на місці.
Не підозрюючи про те, що готується пограбування, хлопці запропонували підвезти нових знайомих. Власник планшету вийшов у районі залізничного вокзалу. За ним вийшли підозрювані і на відстані стежили за хлопцем. У дворі будинку, поки один стояв «на варті», його спільник швидко наздогнав потерпілого та вихопив у нього з рук планшет. Того ж дня зловмисники здали гаджет в ломбард за 1100 гривень, хоча його реальна вартість — близько 3 тисяч.
Потерпілий звернувся до Хмельницького міськвідділу міліції із заявою і за деякий час правоохоронці вийшли на слід підозрюваних. Ними виявилися двоє 22-річних місцевих жителів. Один із них раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності.
Бажаючи пом’якшити свою відповідальність, молодики викупили планшет і повернули його власнику. Але їм таки доведеться відповідати перед законом згідно ч. 2 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього