У селі Гуменці Кам’янець-Подільського району спалахнув пташник публічного акціонерного товариства «АВІС». Пожежу гасили і рятувальники, і добровольці.
На Хмельниччині горіла птахоферма: загинуло чверть мільйона курчатУ селі Гуменці Кам’янець-Подільського району спалахнув пташник публічного акціонерного товариства «АВІС». Пожежу гасили і рятувальники, і добровольці.Про те, що виникла пожежа, рятувальників повідомив охоронець підприємства. Як пояснюють в управлінні ДСНС у Хмельницькій області, на момент повідомлення вогонь вже встиг охопити майже дві тисячі квадратних метрів.
Тому на допомогу трьом чергових відділенням рятувальників Кам’янець-Подільського, вогнеборцям добровільних пожежних дружин ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Нібулон» та місцевої пожежної команди села Гуменці залучили пожежно-рятувальні підрозділи з Дунаївців, смт. Смотрич, смт. Чемерівці та смт. Закупне.
На Хмельниччині горіла птахоферма: загинуло чверть мільйона курчат
Вогонь приборкували понад годину. Завдяки діям пожежників, врятували дві будівлі та половину птиці – 250 тисяч. Ще 247 тисяч курчат загинули у вогні2. Також пожежа знищила технологічне обладнання пташника.
Що стало причиною пожежі, наразі невідомо, повідомляють у прес-службі управління.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього