На Хмельниччині горів цех по переробці деревини
8 вересня о 05:02 повідомили про пожежу в цеху по переробці деревини в с. Климентовичі Шепетівського району випадкові свідки, які побачили язики полум’я, що виривалися з будівлі.На Хмельниччині горів цех по переробці деревини
8 вересня о 05:02 повідомили про пожежу в цеху по переробці деревини в с. Климентовичі Шепетівського району випадкові свідки, які побачили язики полум’я, що виривалися з будівлі.
Негайно на місце пожежі прибули 2 відділення рятувальників Державної служби з надзвичайних ситуацій Шепетівського району, місцева пожежна команда с. Судилків, добровільні пожежні дружини Шепетівської виправної колонії №98 та ДП «Шепетівський лісгосп».
На час прибуття пожежно-рятувальних підрозділів вогонь встиг поширитися по всій площі будівлі та існувала загроза розповсюдження вогню на поряд розташований склад деревини. Процес гасіння ускладнювала велика пожежна навантага.
Завдяки оперативним та професійним діям вогнеборці не допустили розповсюдження вогню на розташований поруч склад деревини.
Пожежу площею 420 кв. м було ліквідовано о 7:35 хв.
Внаслідок пожежі вогнем знищено перекриття та покрівля цеху.
Причина пожежі та збитки наразі встановлюються.
Нещасних випадків на пожежі не було.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього