На Хмельниччині гвардійці перед відправкою в АТО відпрацювали бойові навички
Бійці військової частини 3053 Нацгвардії України перед тим, як вирушити у зону АТО, провели п‘ятиденний польовий вихід.На Хмельниччині гвардійці перед відправкою в АТО відпрацювали бойові навички
Бійці військової частини 3053 Нацгвардії України перед тим, як вирушити у зону АТО, провели п‘ятиденний польовий вихід. Його мета — на практиці відпрацювати отримані бійцями під час навчання вміння та навички, повідомляють на сайті УМВС України в Хмельницькій області.
Правоохоронці відпрацьовували на практиці злагодженість дій підрозділів під час несення служби на блок-посту, зачисток населених пунктів, вправлялися у рукопашному бою, наданні першої медичної допомоги та орієнтуванні на місцевості.
До навчань залучили всі підрозділи військової частини, а також автомобільну та броньовану техніку.
Звертаючись до бійців перед початком тренувань, командир військової частини Олексій Мельник зазначив:

На Хмельниччині гвардійці перед відправкою в АТО відпрацювали бойові навички На Хмельниччині гвардійці перед відправкою в АТО відпрацювали бойові навички

— Від того, як ви засвоїте матеріал, буде залежати ваше життя та здоров’я під час виконання бойових завдань в зоні АТО, тому кожен з вас має докласти максимальних зусиль, щоб відпрацювати все до автоматизму та бути готовим діяти в екстремальних умовах.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього