На Хмельниччині хлопець непомітно обчистив підприємство
До Кам’янець-Подільського відділу поліції звернувся власник майстерні з виготовлення надгробних пам’ятників.На Хмельниччині хлопець непомітно обчистив підприємство
До Кам’янець-Подільського відділу поліції звернувся власник майстерні з виготовлення надгробних пам’ятників. Чоловік повідомив, що у нього викрали електроінструменти, 10 мішків цементу та мармуровий пам’ятник на загальну суму близько 5 тисяч гривень. Хто міг вчинити злочин, потерпілий не здогадувався.

В процесі розслідування з’ясувалось, що крадіжки вчинялись з тривалим інтервалом: спочатку викрали пам’ятник, потім електроінструменти, а насамкінець — 10 мішків цементу. Провівши ряд оперативно-розшукових заходів, поліцейські впіймали злодія. Ним виявився 26-річний житель одного із сіл Кам’янець-Подільського району, який працював у цій майстерні.

Користуючись можливістю, молодик час від часу виносив з роботи те, що, на його думку, «погано лежало».

Пам’ятник та електроінструменти у нього вилучили і повернули власнику. Згідно ч. 2 ст. 185 «Крадіжка» зловмиснику загрожує покарання у вигляді обмеження волі на строк до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього