На Хмельниччині хочуть викорінити інтернати
Щорічно, у державі, 8 тисяч дітей втрачають свою родину. Близько 80 тисяч виховуються в інтернатах.На Хмельниччині хочуть викорінити інтернати
Щорічно, у державі, 8 тисяч дітей втрачають свою родину. Близько 80 тисяч виховуються в інтернатах. В нашій області таких також чимало. На зміну інтернатній системі, яка будувалася ще за радянські часи, прийшли нові форми виховання діток.
Будинки сімейного типу, створення соціальних послуг по домозі сім\’ям які мають проблеми. Ось нові передумови для викорінення інтернатів. Адже діти, які находяться там – є заручниками системи, переконані громадські активісти.
В результаті вже дорослі люди не можуть соціалізуватися.

Лише 9% дітей, які виховуються в інтернатах, є дійсно сиротами. Всеукраїнська громадська інформаційна кампанія \”Відкриваємо двері дітям\” пропонує альтернативу. Це попередження розлучення дітей з родиною та надання їм підтримки.
Більше п\’яти мільйонів гривень щороку фінансують у інтернати. Доцільніше було б ці кошти спрямовувати на допомогу та збереження сім\’ї.
Більше двох років пані Олена виховує трьох прийомних діток. Розповідає, пройшла не одне випробування. Подолавши безліч документів та навчання в школі для батьків, вона отримала опікунство.
Не обійшлося і без подарунків. Благодійний фонд \”Живе серце\” до дня Святого Миколая підготували акцію \”Ялинка бажань\” та перегляд мультфільму для діток, які не мають батьківської опіки.
Дітки під приємними враженнями подякували за гостинці та заспівали пісню для організаторів.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього