На Хмельниччині капітан міліції одержав 7000 грн хабара
Слідчий органів внутрішніх справ відповідатиме в суді за одержання 7000 грн хабараНа Хмельниччині капітан міліції одержав 7000 грн хабара
Прокуратурою Хмельницької області завершено досудове слідство у кримінальному провадженні стосовно слідчого міськвідділу УМВС України в області, якого у вересні спільно із управлінням СБУ в області було викрито на одержанні неправомірної вигоди, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області .
Встановлено, що капітан міліції одержав у керівника приватного підприємства 7000 гривень неправомірної вигоди. За цю суму він обіцяв не опечатувати складські приміщення підприємства, не вилучати документацію про господарську діяльність, що могло би призвести до зупинки роботи підприємства.
Під час одержання вказаних коштів поблизу міськвідділу слідчого затримано, предмет хабара вилучено.
Обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.3 ст. 368 (одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище) КК України спрямовано до суду для розгляду по суті.
Обвинуваченому судом обрано запобіжний захід у виді взяття під варту з встановленням застави у розмірі 60 тис грн., які ним внесено. Крім того, правоохоронця відсторонено від посади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього