На Хмельниччині керівник поштового відділення привласнила соцвиплати ветеранів та інвалідів війни

На Хмельниччині керівник поштового відділення привласнила соцвиплати ветеранів та інвалідів війни
Вироком Деражнянського районного суду до кримінальної відповідальності притягнуто начальника відділення поштового зв`язку в одному із сіл району за службове підроблення і привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищемНа Хмельниччині керівник поштового відділення привласнила соцвиплати ветеранів та інвалідів війни
Вироком Деражнянського районного суду до кримінальної відповідальності притягнуто начальника відділення поштового зв`язку в одному із сіл району за службове підроблення (ч.1 ст. 366) і привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Державний обвинувач у суді довів, що керівник поштового відділення підробляла відомості про отримання місцевими жителями – учасниками та інвалідами Великої вітчизняної війни, компенсацій на тверде паливо, пенсій. Натомість призначені їм гроші привласнила. У такий злочинний спосіб поклала до своєї кишені майже 2500 гривень чужих соцвиплат.
За вказані кримінальні правопорушення вироком суду цю посадову особу засуджено до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади на строк 2 роки, з іспитовим строком один рік.
Привласнені кошти засудженою повністю відшкодовані потерпілим під час досудового слідства.

Нагадаємо, за такі ж злочини у лютому 2015 року до кримінальної відповідальності притягнуто колишнього керівника одного з відділень поштового зв’язку Старосинявського району, котра привласнила майже 11 тисяч гривень, призначених на виплату соціальної допомоги по догляду за хворими і на придбання твердого палива та газу.

Залишити відповідь