На Хмельниччині керівник поштового відділення привласнила соцвиплати ветеранів та інвалідів війни
Вироком Деражнянського районного суду до кримінальної відповідальності притягнуто начальника відділення поштового зв`язку в одному із сіл району за службове підроблення і привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищемНа Хмельниччині керівник поштового відділення привласнила соцвиплати ветеранів та інвалідів війни
Вироком Деражнянського районного суду до кримінальної відповідальності притягнуто начальника відділення поштового зв`язку в одному із сіл району за службове підроблення (ч.1 ст. 366) і привласнення чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України). Про це повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Державний обвинувач у суді довів, що керівник поштового відділення підробляла відомості про отримання місцевими жителями – учасниками та інвалідами Великої вітчизняної війни, компенсацій на тверде паливо, пенсій. Натомість призначені їм гроші привласнила. У такий злочинний спосіб поклала до своєї кишені майже 2500 гривень чужих соцвиплат.
За вказані кримінальні правопорушення вироком суду цю посадову особу засуджено до 2 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати відповідні посади на строк 2 роки, з іспитовим строком один рік.
Привласнені кошти засудженою повністю відшкодовані потерпілим під час досудового слідства.

Нагадаємо, за такі ж злочини у лютому 2015 року до кримінальної відповідальності притягнуто колишнього керівника одного з відділень поштового зв’язку Старосинявського району, котра привласнила майже 11 тисяч гривень, призначених на виплату соціальної допомоги по догляду за хворими і на придбання твердого палива та газу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього