На Хмельниччині київська псевдобудівельна фірма вивела в «тінь» понад 700 тисяч бюджетних коштів
Нецільове використання коштів у сумі понад 700 тисяч гривень, виділених з державного бюджету на капітальний ремонт вулиці одного з міст Хмельниччини, виявили в ході документального дослідження фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління фіскальної служби в області.На Хмельниччині київська псевдобудівельна фірма вивела в «тінь» понад 700 тисяч бюджетних коштів
Нецільове використання коштів у сумі понад 700 тисяч гривень, виділених з державного бюджету на капітальний ремонт вулиці одного з міст Хмельниччини, виявили в ході документального дослідження фахівці відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, Головного управління фіскальної служби в області.

У податківців виникли питання і до посадових осіб міської ради, які в ході проведення процедури закупівлі з виконання капітального ремонту вулиці не здійснили належної перевірки пропозиції конкурсних торгів, що, м‘яко кажучи, не відповідає кваліфікаційним критеріям, передбаченим статтею 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Адже у, так званого переможця – товариства з обмеженою відповідальністю, зареєстрованого у місті Києві, фактично відсутні технічні засоби і трудові ресурси для виконання такого роду робіт, відповідна їх оренда також не передбачена.

Далі – більше: посадові особи товариства надали для участі у державних закупівлях недостовірну інформацію щодо попередньо вчинених ними правопорушень, Таке твердження ґрунтується на підставі інформації, отриманої з Головного управління Національної поліції у місті Києві, про проведення стосовно даного фігуранта досудового розслідування за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 191 КК України.

Загалом відсутність документального підтвердження фактів виконання будівельно-ремонтних робіт та відповідного використання для цього бюджетних коштів дає підстави зробити висновок про привласнення посадовими особами ТОВ державних коштів у власних цілях.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього