На Хмельниччині колишнього міграційника засуджено за одержання 500 доларів хабара
За результатами судового розгляду кримінального провадження міськрайонним судом визнано колишнього працівника Хмельницького районного сектору Управління Державної міграційної служби в області винним у вчиненні шахрайстваНа Хмельниччині колишнього міграційника засуджено за одержання 500 доларів хабара
За результатами судового розгляду кримінального провадження, розслідуваного прокуратурою Хмельницької області, міськрайонним судом визнано колишнього працівника Хмельницького районного сектору Управління Державної міграційної служби в області винним у вчиненні шахрайства (ч.1 ст.190 КК України), повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Згідно з вироком суду його засуджено до обмеження волі на строк 3 роки та звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.
Прокуратура не погодилась із вказаним вироком та в апеляційній скарзі просила кваліфікувати дії засудженого як одержання неправомірної вигоди, оскільки у слідства наявні усі докази вчинення ним цього корупційного злочину.
Державними обвинувачами у суді доведено, що в жовтні минулого року працівник міграційної служби одержав від громадянина однієї з сусідніх держав 500 доларів США неправомірної вигоди за оформлення йому посвідки на право тимчасового проживання на території України. При цьому правоохоронець достеменно знав, що цей чоловік не має законного права на імміграцію, бо вже отримав паспорт громадянина України.
Суд апеляційної інстанції підтримав позицію прокуратури, частково скасував вирок суду першої інстанції та ухвалив новий вирок. Колишнього працівника райсектору УДМС визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.368 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди). У межах санкції зазначеної статті йому призначено покарання у виді 17 000 грн. штрафу з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на 3 роки.
Вирок набрав законної сили.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього