На Хмельниччині колишнього міліціонера покарано за передачу телефону арештованому
Прокуратурою міста Кам’янця-Подільського складено та направлено до суду стосовно міліціонера ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією.На Хмельниччині колишнього міліціонера покарано за передачу телефону арештованому
Прокуратурою міста Кам’янця-Подільського складено та направлено до суду стосовно міліціонера ізолятора тимчасового тримання (ІТТ) протокол про вчинення адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією за ч. 1 ст. 172-5 КУпАП (порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків), повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Прокурор міста Віталій Гриньків повідомив, що цей правоохоронець, вступивши у липні в позаслужбові стосунки з обвинуваченим, який перебував в ІТТ під вартою, передав йому через вікно камери заборонений предмет – мобільний телефон «Нокіа». За це отримав від матері обвинуваченого 50 гривень в якості подарунка.
Суд погодився з доводами прокуратури та визнав міліціонера ІТТ винуватим у вчиненні зазначеного правопорушення, пов’язаного з корупцією. На нього накладено адміністративне стягнення у виді 2040 грн штрафу з конфіскацією 50 грн дарунка. Правопорушника звільнено з посади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього