На Хмельниччині колишня чиновниця підозрюється в привласненні кругленької суми
Прокурор Білогірського району Едуард Лотоцький погодив повідомлення про підозру колишньому керівнику одного з підрозділів районної державної адміністрації у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України) та службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).На Хмельниччині колишня чиновниця підозрюється в привласненні кругленької суми
Прокурор Білогірського району Едуард Лотоцький погодив повідомлення про підозру колишньому керівнику одного з підрозділів районної державної адміністрації у привласненні чужого майна шляхом зловживання службовим становищем (ч.2 ст.191 КК України) та службовому підробленні (ч.1 ст. 366 КК України).

Як встановлено досудовим розслідуванням, яке здійснює райвідділ міліції, ця посадова особа за власною ініціативою призначила місцевого жителя на посаду водія, достеменно знаючи, що він не має наміру працювати. Надалі чиновниця неодноразово вносила недостовірні відомості у табелі робочого часу водія про нібито перебування його на робочому місці. А отримавши від нього зарплатну картку, знімала з рахунку гроші і витрачала на власні потреби.

Таким чином, начальниця підрозділу упродовж дев’яти місяців привласнила більше 8500 гривень бюджетних коштів.

На даний час підозрювану звільнено з посади. Вирішується питання про обрання їй запобіжного заходу.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту