На Хмельниччині комбайнер завдав шкоди роботодавцеві на 50 тисяч гривень
Під час збору урожаю підозрюваний таємно зсипав зерно сої на землю, а вночі вивозив з поля та продавав. 31-річний чоловік близько двох місяців працював комбайнером на сільськогосподарському підприємстві в Дунаєвецькому районі і займався збором урожаю сої.На Хмельниччині комбайнер завдав шкоди роботодавцеві на 50 тисяч гривень
Під час збору урожаю підозрюваний таємно зсипав зерно сої на землю, а вночі вивозив з поля та продавав. 31-річний чоловік близько двох місяців працював комбайнером на сільськогосподарському підприємстві в Дунаєвецькому районі і займався збором урожаю сої.

Незважаючи на те, що працівникові вчасно виплачували зарплату, він вирішив додатково збагатитися за рахунок підприємства. Працюючи на полі до вечора, чоловік таємно зсипав із комбайна зерно на землю. Вночі ж приїздив власним автомобілем, збирав зерно, вивозив його і продавав.

Такі «операції» горе-працівник проводив регулярно близько двох тижнів, допоки не був викритий працівниками поліції. Всього чоловік встиг вивезти з поля і продати близько 6 тон сої.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України, санкція якої передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3 років. Матеріали провадження вже направлено до суду.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього