На Хмельниччині кожна сота родина наважується народити третю дитину
Такі результати дослідження органами державної статистики в рамках обстеження умов життя домогосподарств краю.На Хмельниччині кожна сота родина наважується народити третю дитину
Такі результати дослідження органами державної статистики в рамках обстеження умов життя домогосподарств краю.

Так, у області два домогосподарства з п’яти мають у своєму складі дітей віком до 18 років, у більшості (75%) з них є одна дитина, що характерно для всіх регіонів країни. Майже чверть родин виховують дві дитини, і лише кожна сота – троє і більше дітей.

«Близько половини домогосподарств області мають дітей віком від 7 до 13 років. Кожна десята родина виховує дітей віком 14–15 років. Майже в кожній шостій родині є діти до 3 років, у кожній третій – від 3 до 6, в кожній п’ятій – діти віком 16–17 років. Слід зазначити, що в складі майже кожного четвертого домогосподарства області з дітьми зростають діти, що не мають одного чи обох батьків. Кожне п’яте утримує лише одна доросла особа. Три домогосподарства області з п’яти в своєму складі взагалі не мають дітей, серед них 38% – це одинаки, переважна більшість (76%) з яких – особи непрацездатного віку», – повідомляють у Головному управлінні статистики к Хмельницькій області.

До речі, за отриманими результатами, два домогосподарства з трьох у своєму складі мають працюючих осіб. Серед них 54% мають тільки одного працюючого члена, майже 40% – двох, сім домогосподарств із ста – трьох і більше.

Залиште коментар

Також по темі

Шахраї, назвавшись податківцями, вимагали у бізнесменів гроші

За інформацією відділу з питань запобігання та виявлення