На Хмельниччині кращого кухаря шукали серед засуджених
В Ізяславській виправній колонії управління ДПтС України у Хмельницькій області (№31) пройшов конкурс на кращого кухара серед засуджених.На Хмельниччині кращого кухаря шукали серед засуджених
В Ізяславській виправній колонії управління ДПтС України у Хмельницькій області (№31) пройшов конкурс на кращого кухара серед засуджених.

В ході конкурсу було оцінено теоретичну підготовку учасників, а також їх практичні навички.

Під час виконання практичного завдання увага членів конкурсної комісії зверталась на дотримання технологічного процесу, особистої гігієни та акуратності учасників конкурсу. Окремо оцінювалися смакові якості страв та їх естетичне оформлення.

Цьогоріч на конкурс було представлено виконання чотирнадцяти став. На розсуд журі конкурсанти приготували вінегрет, овочеву нарізку, салат овочевий, борщ, суп, стегенця курячи тушковані, курку печену з яблуками, котлети, яйця фаршировані, капусту тушковану, деруни, картоплю печену, кабачки смажені з часником, рибу смажену під приправою, оселедець маринований.

За рішенням конкурсної комісії переможцем став засуджений Іван Єрмолін.

Нагороджуючи переможця конкурсу, заступник начальника установи з інтендантського та комунально – побутового забезпечення Олексій Собко побажав міцного здоров’я, гарної спрямованості на майбутнє, життєвої мудрості.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього