На Хмельниччині квитки на приміські автобуси продають за завищеними цінами
Квитки на приміські автобуси останнім часом у касах автовокзалів перестали продавати. А якщо і продають, то за завищеними тарифами. У квитку, який активістам «Народного контролю» таки вдалося купити на автостанції №2, тариф на перевезення значився – 57,7 копійок за кілометр.На Хмельниччині квитки на приміські автобуси продають за завищеними цінами
Квитки на приміські автобуси останнім часом у касах автовокзалів перестали продавати. А якщо і продають, то за завищеними тарифами. У квитку, який активістам «Народного контролю» таки вдалося купити на автостанції №2, тариф на перевезення значився – 57,7 копійок за кілометр.

Коли активісти «Народного контролю» поцікавилися у керівництва ВАТ «Хмельницьктранс», на якій підставі вони продають квитки саме за такими цінами, то отримали відповідь – обласна адміністрація затвердила тариф у 60 копійок за кілометр. Утім, у розпорядженні Хмельницької ОДА чітко вказано – тариф затверджено у розмірі не більше 54 копійок за кілометр разом із ПДВ.

Аби з‘ясувати, чому перевізники завищують вартість своїх послуг, активісти звернулися до обласної влади. Перший заступник голови Хмельницької ОДА Олександр Симчишин пообіцяв: «Як замовники пасажирських перевезень, обласна адміністрація має право за порушення розглядати розірвання договорів, аналогічно є питання і до автостанції. Нам достатньо буде 10 днів, аби дати результати по цій справі».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього