На Хмельниччині ліквідовано 6 «податкових ям»
Руйнування тіньових схем мінімізації сплати податків працює на захист сумлінного бізнесу, – стверджують у координаційно-моніторинговому управлінні Державної фіскальної служби Хмельниччини. У 2015 році досить позитивними є результати роботи по руйнуванню схем мінімізації за рахунок використання так званих «податкових ям».На Хмельниччині ліквідовано 6 «податкових ям»
Руйнування тіньових схем мінімізації сплати податків працює на захист сумлінного бізнесу, – стверджують у координаційно-моніторинговому управлінні Державної фіскальної служби Хмельниччини. У 2015 році досить позитивними є результати роботи по руйнуванню схем мінімізації за рахунок використання так званих «податкових ям».

Так, на території області унеможливлено діяльність шести «податкових ям», яким скасовано реєстрацію платником ПДВ. Зазначеними інструментами тінізації економіки було сформовано майже 9 мільйонів гривень схемного податкового кредиту легальним суб’єктам господарювання, зареєстрованим у різних регіонах України.

Також 29 суб‘єктів господарювання області скористались можливостями «податкових ям» з інших регіонів та безпідставно завищили податковий кредит. За рахунок проведеної контрольно-перевірочної роботи несумлінним платникам податків донараховано майже 40 мільйонів гривень.

Водночас 19 суб‘єктів господарювання скористались своїм правом самостійної відмови від співпраці з несумлінними платниками податків та подали уточнюючі розрахунки на відмову від використання фіктивного податкового кредиту на суму 12,8 мільйона гривень.

Одночасно здійснювалась активна робота по підтвердженню діяльності сумлінних платників податків. Опрацьовано та підтверджено здійснення господарських операцій 201 суб‘єктами господарювання, які належать до категорії «реальний сектор економіки» на загальну суму податкового кредиту 81 мільйони гривень.

«Активна протидія функціонуванню механізму тінізації економіки та руйнуванню створюваного ними схемного податкового кредиту дає можливість сумлінним платникам податків безперешкодно вести бізнес та отримувати прибутки. Як наслідок, це позначається на системному виконанні індикативних показників доходу державного бюджету, який отримав 1034,2 мільйона гривень податкових платежів. Відповідно рівень виконання склав 109,6 відсотка. Понад планові показники державний бюджет отримав 90,5 мільйона гривень. Забезпечено приріст надходжень до минулого року в сумі 226,9 мільйона гривень». – зазначила начальник координаційно-моніторингового управління ГУ ДФС у Хмельницькій області Лариса Лапінська.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього