На Хмельниччині ліквідовують наслідки негоди
Увечері 17 липня на Хмельниччини пройшла злива, яка супроводжувалася сильним вітром та градом.На Хмельниччині ліквідовують наслідки негоди
Увечері 17 липня на Хмельниччини пройшла злива, яка супроводжувалася сильним вітром та градом.

Внаслідок різкого погіршення метеоумов на території 20 населених пунктів Городоцького, Чемеровецького, Хмельницького, Красилівського, Старокостянтинівського та Ярмолинецького районів вибито вікна та частково пошкоджено покрівлі у 668 будівлях та спорудах, повалено 16 дерев та пошкоджено 3 легкових автомобіля. Крім того, внаслідок поривів вітру було відключено електропостачання у 59 населених пунктах.

Для розкрижування повалених дерев, проведення відновлювальних робіт пошкоджених дахів будівель залучено 56 рятувальників та 9 одиниць спецтехніки. Для відновлення електропостачання у населених пунктах області залучено 5 аварійних бригад електромереж у складі 20 чол на 5 одиницях техніки.

Керівний склад районних підрозділів ДСНС разом із представниками районних державних адміністрацій здійснюють подвірний об’їзд домогосподарств для встановлення точної кількості пошкоджених будівель та розміру завданих збитків.

Ремонтно-відновлювальні роботи тривають.

На Хмельниччині ліквідовують наслідки негодиНа Хмельниччині ліквідовують наслідки негоди

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього