На Хмельниччині людей труїли «елітним» алкоголем
В одному з районних центрів нашого краю оперативними працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області викрито осередок підпільного розливу та продажу фальсифікованих алкогольних напоїв.На Хмельниччині людей труїли «елітним» алкоголем
В одному з районних центрів нашого краю оперативними працівниками Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області викрито осередок підпільного розливу та продажу фальсифікованих алкогольних напоїв.

Відповідно до матеріалів кримінального правопорушення встановлено, що у період з грудня 2014 по даний час, група осіб у приватному помешканні здійснювала незаконне виготовлення алкогольних напоїв та їх збут під виглядом горілки, що виготовлена із недоброякісної сировини та становить загрозу життю та здоров’ю людей.

У ході обшуку у підпільній «розливайці» виявлено та вилучено 60 літрів спирту та 70 літрів горілчаного сурогату, а також, знаряддя та прилади для виготовлення алкогольних напоїв. Сумарна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить близько 16 тисяч гривень.

Триває слідство.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього