На Хмельниччині люди повстали проти... свиней
Мешканці села Слобідка Рахнівська звернулись до громадських активістів з проханням допомогти вирішити суперечку між ними та власником невеликої свиноферми.На Хмельниччині люди повстали проти... свиней
Мешканці села Слобідка Рахнівська звернулись до громадських активістів з проханням допомогти вирішити суперечку між ними та власником невеликої свиноферми.

Найбільше мешканців села турбує сморід, оскільки власник ферми не надто переймається питанням утилізації відходів та скидає їх у відкриту яму поруч з фермою. Крім того, за словами мешканців, у вигрібну яму потрапляли не лише фекалії, а й здохлі свині, причина смерті яких досі невідома. Вже кілька років люди намагаються змусити бізнесмена привести виробництво до прийнятного санітарного стану, проте марно.

Аби вирішити питання, люди звертались до Маківського сільського голови Анатолія Кушніра, але той порадив вирішувати питання самостійно. Райрада та держадміністрація відреагували активніше – місяць тому була комісія, походили, позаглядали та дали підприємцю місяць строку на усунення недоліків.

27 червня з мешканцями села зустрівся голова ГО «Майдан» Леонід Хіхловський. Леонід Вікторович наголосив, що з подібною проблемою кілька років боровся у Дунаївцях. Анатолій, власник ферми, теж завітав на зустріч, вкотре вислухав претензії сусідів, але зухвало відкинув їх усі, наполягаючи на тому, що жодна експертиза не доведе, що біди селян саме від його ферми, а гній він справно вивозить у спеціально відведене для цього місце. Дійсно, на момент візиту ями біля ферми були чисті, але «спеціально відведеним місцем» виявилась галявина за кілька сотень метрів, рясно всіяна плямами фекалій.

Як повідомляють \”Ділові Дунаївці\”, обговоривши найболючіше люди почали підіймати інші проблеми. Серед них і робота сільської влади, і добровільне об’єднання в громаду, про яке в селі толком ніхто нічого не знає, і відсутність культурного відпочинку для молоді, та багато інших.

В свою чергу Леонід Вікторович пообіцяв посприяти у вирішеннях наболілих питань, направивши відповідні звернення до органів влади.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього