На Хмельниччині люди протестують проти оптимізації
Жителі Понінки та Полонного вийшли під будівлю райради і районної державної адміністрації Полонського району з вимогами не закривати дитячий садочок і терапевтичне відділення полонської ЦРЛ.На Хмельниччині люди протестують проти оптимізації
Жителі Понінки та Полонного вийшли під будівлю райради і районної державної адміністрації Полонського району з вимогами не закривати дитячий садочок і терапевтичне відділення полонської ЦРЛ, повідомляє УНН.
\”Акція мирна. Ми не змиримось із незрозумілими процесами оптимізації, які направлені проти людей. Не допустимо закриття дитячого садочка і відділення на 25 ліжок\”, – кажуть активісти.
\”На місці події працюють правоохоронці. Порушення громадського порядку не зафіксовано\”, – повідомляють у відділі комунікацій ГУНП У у Хмельницькій області.
Нагадаємо, 3 лютого мешканці смт Понінка Хмельницької області перекрили дорогу, виступаючи проти закриття у селищі відділення на 25 ліжок Полонської центральної районої лікарні. Люди вимагали, аби медзаклади не закривали, а, навпаки, розширювали.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього