На Хмельниччині матері хлопців-контрактників перекривали залізничну колію
Три з половиною години була заблокована залізнична колія в Шепетівському районі.На Хмельниччині матері хлопців-контрактників перекривали залізничну колію
Три з половиною години була заблокована залізнична колія в Шепетівському районі, повідомляє Хмельницький.depo.ua. Матері військових, які служать за контрактом у військовій частині, що в Цвітосі Славутського району, обурилися відправкою синів в зону АТО. Хлопці не планували йти добровольцями, відтак їх родичі вдалися до протесту. Перекрили найближчу до них залізничну колію.
\”Люди з третьої ранку до півсьомого перекривали залізницю. Керівництву віськової частини вдалося знайти компроміс з протестуючими, відтак акція скінчилася\”,- розповідає заступник голови Славутської райдержадміністрації Олег Кузьмінчук.

\”Варто сказати і про певну лояльність протестуючих\”,- додає посадовець.-\”Колію перекрили в той час, коли тут не було руху потягів. Так що пасажири ніяким чином не постраждали, а залізничники й не зупиняли своєї роботи і графік руху потягів не порушився\”.

Заступник начальника військової частини сьогодні разом з делегацією від матерів вирішили поїхати в Міністерстро ЗСУ. Там матерям обіцяють дати гарантію, що їх дітей перекинуть на службу в Київ, а не в зону конфлікту.

Під ротацію підпадає майже 30 контрактників з Цвітохи.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього