На Хмельниччині матір малолітньої дитини намагалася скоїти самогубство
Вчора, 9 лютого, увечері на 36-метровій скелі над каньйоном у Кам’янці-Подільському жінку помітили перехожі і зателефонували в поліцію.На Хмельниччині матір малолітньої дитини намагалася скоїти самогубство
Подія сталася вчора, 9 лютого, у вечірній час. На 36-метровій скелі над каньйоном жінку помітили перехожі і зателефонували в поліцію.
Майже одночасно на лінію «102» надійшло декілька дзвінків від місцевих жителів, які помітили на скелі біля Новопланівського мосту жінку, яка мала намір скоїти самогубство.
На місце невідкладно прибули рятувальники, медики і працівники поліції. На краю скелі, яка приблизно на 36 метрів здіймається над каньйоном, сиділа молода жінка. Першим до неї наблизився поліцейський і почав вмовляти відмовитись від свого наміру.
У той час, як працівник поліції відволікав жінку, рятувальники застрахували себе за допомогою спецобладнання та рятувальної мотузки, і наблизилися до краю обриву. Непомітно підійшовши до жінки з обох сторін, рятувальникам вдалося відтягнути її від краю скелі.
Свій вчинок жінка пояснила тим, що їй самій, без чоловіка, доводиться виховувати малолітню дитину, а грошей постійно не вистачає, йдеться у повідомленні сектору комунікації ГУ Національної поліції в Хмельницькій області .

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього