На Хмельниччині минулоріч виявили понад дві тисячі нелегалів
У 2015 році було виявлено факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства у 138 суб’єктів підприємницької діяльності.На Хмельниччині минулоріч виявили понад дві тисячі нелегалів
За результатами контрольно-перевірочної роботи працівниками фіскальної служби Хмельниччини у 2015 році було виявлено факти виплати заробітної плати та інших доходів з порушенням вимог податкового законодавства у 138 суб’єктів підприємницької діяльності.
До бюджету мало б додатково надійти 7,4 млн грн податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску. Уже до бюджету з цієї суми надійшло 3,2 млн грн.
У процесі перевірочних заходів було виявлено 2387 громадян, які не були оформлені на роботу згідно вимог законодавства працедавцями. Крім того, 663 фізичних осіб залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.
«На сьогодні втрати бюджету від прихованої «в конвертах» заробітної плати досить великі, поряд з цим фінансово обкрадається і найманий працівник, який не має офіційного статусу. Тому дуже важливо, щоб працівники отримували не тіньову зарплату, а офіційно, бо саме у такому випадку вони будуть соціально захищені. А в умовах загального зниження навантаження на фонд оплати праці працедавці можуть не лише здійснювати оплату праці на рівні, що гарантується державою, а й підвищити її з огляду на економію в зв’язку зі зменшенням ставки ЄСВ до 22 відсотків», – коментує начальник управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС у Хмельницькій області Валерій Дзюблюк.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього