На Хмельниччині мисливці отримали дострокову ліцензію на полювання
Це пов’язано з тим, що у Ярмолинецькому районі зграя голодних вовків полює на свійську худобу.На Хмельниччині мисливці отримали дострокову ліцензію на полювання
У Ярмолинецькому районі на Хмельниччині зграя голодних вовків, у пошуках їжі, полює на свійську худобу.

\”У кількох селах люди живуть у страху. В нашому селі вовки розірвали 5 кіз, а в сусідньому селі роздерли овець. Ми за ворота хати без вил чи палиці вийти боїмось. Навіть до лісу по гриби не ходимо\”, – розповіла кореспонденту УНН жителька села Валентина.

Зважаючи на ситуацію, Обласне управління Держлісгоспу видало дозвіл на відстріл хижих тварин ще до початку сезону полювання. Сьогодні мисливці перевірили близько десяти гектарів лісу. Хижаків не виявили.

\”Біля цих сіл ще росте на полях кукурудза і соняшник. Вовки, очевидно, там і переховуються. Вовки мігрували на Ярмолинеччину ще років 5 тому разом із дикими кабанами з Прикарпаття. Але такого як цього разу – не було. Вони почали нападати на свійську худобу: овець, кіз… на людей не повинні нападати. Такого не було\”, – розповів головний єгер Хмельницького лісництва Микола Крамар.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього