На Хмельниччині митні надходження перевищили 900 мільйонів гривень
З початку року подільські підприємства придбали за кордоном та ввезли на територію області товарів на понад 4,5 мільярда гривень, сплативши при цьому митних платежів на суму 915,4 мільйона гривень.З початку року подільські підприємства придбали за кордоном та ввезли на територію області товарів на понад 4,5 мільярда гривень, сплативши при цьому митних платежів на суму 915,4 мільйона гривень.

Примітно, що протягом аналогічного періоду минулого року загальний обсяг імпорту у грошовому виразі становив 4,3 мільярда гривень, надходження за рахунок митних платежів – 856 мільйонів гривень.

Найбільшим бюджетоформуючим товаром серед загального обсягу оподаткованого імпорту в області є ядерне паливо (твели), ввезення якого у звітному періоді принесло до бюджету 165,2 мільйона гривень. Примітно, що близько половини цієї суми сплачено ДП НАЕК «Енергоатом» у вигляді митних платежів протягом жовтня.

Також серед товарів, що забезпечили найбільші митні надходження, – поліефіри прості (52,5 млн. грн.), лінійний поліетилен (33,3 млн. грн.), транспортні засоби (30,5 млн. грн.), резервуари, цистерни та інші ємності з чорних металів для будь-яких речовин (22,4 млн. грн.) та трактори й інші моторні транспортні засоби для сільського господарства (21,5 млн. грн.).

Головним міжнародним постачальником товарів для підприємств краю залишається Росія, з якої на терени області ввозиться ядерне паливо, плоский прокат з вуглецевої сталі та мінеральні добрива. Загальний обсяг імпортних операцій з нашим східним сусідом нині вже перевищує 100 мільйонів доларів США.

Важливими для області міжнародними партнерами наразі є також Польща та Німеччина, які переважно постачають Хмельниччину автозапчастинами та сільськогосподарською технікою. Примітно також, що останнім часом обсяги імпорту сільськогосподарської техніки в області стрімко зросли, що є свідченням позитивних тенденцій у сільськогосподарській сфері.

Про це повідомив медіа-центр Міндоходів у Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього