На Хмельниччині мільйонери починають декларувати власні статки
У ході деклараційної кампанії-2015 про минулорічні доходи, що перевищують мільйон гривень, вже повідомив один подолянин. Власне, такий прибуток йому приніс продаж нерухомості.На Хмельниччині мільйонери починають декларувати власні статки
У ході деклараційної кампанії-2015 про минулорічні доходи, що перевищують мільйон гривень, вже повідомив один подолянин. Власне, такий прибуток йому приніс продаж нерухомості.

Загалом 750 краян наразі прозвітували податківцям про статки, отримані у 2014 році. За оперативними даними управління доходів і зборів з фізичних осіб ДФС Хмельниччини сукупні активи декларантів регіону торік склали 42,7 мільйона гривень.

За попередніми розрахунками до місцевих бюджетів області має надійти півтора мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. До повернення ж із казни у вигляді податкової знижки нараховано 250,5 тисячі гривень. Аби реалізувати своє право на відшкодування коштів з бюджету, декларації вже подали 143 громадянина.

Головне управління ДФС у Хмельницькій області висловлює вдячність краянам, які вже добровільно задекларували особисті торішні доходи, і нагадує, що деклараційна кампанія триває до 1 травня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього